ślub i wesele w HD

...tworzymy z pasją.

Film ze ślubu to jedyny (poza zdjęciami) sposób na zatrzymanie ulotnych chwil, emocji i wzruszeń. Często niedoceniana kinematografia ślubna, dziś ma już niewiele wspólnego z przysłowiową "taśmą z wesela". Uroczystość ślubna i przyjęcie weselne, to dla Wielu z Was najważniejszy dzień w życiu. Dlatego decyzja o wyborze kamerzysty / firmy zajmującej się wideofilmowaniem, nie powinna być podyktowana wyłącznie ceną, ale przede wszystkim jakością, która spełnia Wasze oczekiwania.
Scenariusz tego dnia przygotowywaliście miesiącami. Naszym zadaniem jest stworzyć na jego podstawie film, który da Wam możliwość powracania do tych wyjątkowych chwil zawsze, kiedy będziecie mieli na to ochotę. W tym celu posłużymy się przede wszystkim obrazem, światłem i muzyką, a pomoże nam w tym technika.
 
Gotowy film otrzymacie w wersji SD, HD, a na życzenie także w wersji ON-LINE, by Wasza rodzina i przyjaciele mogli wspominać dzień Waszego ślubu oglądając reportaż przez Internet po wpisaniu hasła.
 
FILM.olsztyn.pl - to filmy tworzone z pasją i najlepszy kamerzysta na Wasz ślub i wesele w Olsztynie.
Czym różnimy się od innych?

Wykorzystując dostępne środki techniczne i naszą wiedzę, dążymy do tego, by Wasz film ze ślubu i wesela był ciekawy, dobrze udźwiękowiony i poprawny technicznie. Nie ilość, a jakość produkcji jest dla nas najważniejsza, dlatego nie zaproponujemy Wam 4-godzinnego reportażu. Nakręcimy krótszy, za to dynamiczny i profesjonalnie zmontowany film, w którym nie ma przypadkowych scen i "dłużyzn". Reportaż odda prawdziwą atmosferę ślubu i uroczystości weselnej. Na życzenie niewykorzystany w reportażu "surowy" materiał otrzymacie jako dodatek na płytach DVD.


Technika

... jest gwarancją dobrej jakości. Dlatego w pracy posługujemy się tylko wysokiej jakości sprzętem audio-video. Do rejestracji używamy kamer HD zapisujących obraz z najmniejszymi szczegółami. Dźwięk rejestrujemy niezależnie z dwóch źródeł, by wykluczyć zbędny pogłos w kościele i bez zakłóceń uwiecznić słowa Waszej przysięgi małżeńskiej. W tym celu posługujemy się wysokiej klasy mikrofonami kierunkowymi oraz systemem bezprzewodowej transmisji dźwięku. Waszą uroczystość może rejestrować jeden, dwóch, a nawet trzech operatorów kamer. W przypadku dużych sal weselnych, proponujemy użycie kranu kamerowego.
 
 
....tak może wyglądać Twój film
 
   
   
 
   
 
   
 
 

« wróć